xVybraná videa
x Šest měsíců po explozi ve Fukušimské jaderné elektrárně a následném úniku radiace se profesor Jim Al-Khalili vydává zjistit, zdali je jaderná energie bezpečná.
Začíná v Japonsku, kde se setkává s několika z deseti tisíců lidí, kteří byli evakuováni ze zasažené zóny. Cestuje do opuštěné vesnice na hranici zóny, aby byl svědkem úklidové operace. Jim se věnuje nejnovějším výzkumům z Japonska a předchozí exploze v Černobylu, aby porozuměl, jak nebezpečný únik radiace může být, a jestli můžeme jaderné energetice věřit.
xRubriky
Odkazy
Měsíční archiv
Výběr tématu
Anketa

Nefunguje
Nefunguje video na této straně?
Pošli link
Ahoj, podívej se na zajímavé video
Po stlačení tlačítka "Pošli" nezapomeň vyplnit správnou e-mailovou adresu a pak odeslat.

Odkaz videa
Credits

webdesign 2006 - 2014 by TrendSpotter. Spotter.TV is independent, nonprofitable, noncommercial site. Only for education purposes in the Czech and Slovak republic. Strictly embedded content is based on public domain, or Standard YouTube license, or Creative Commons license, or Copyright, or custom licenses based on public video sites for shared content. All other brand names, product names, or trademarks belong to their respective holders. Other links and information may not be relevant to embedded media. Randomly displayed banners are not managed by Spotter.