xVybraná videa
x Seznámení s prastarými tvory, kteří léčí. Pijavice, moucha i červ jsou stále více využíváni v moderní medicíně, od léčení rakoviny prostaty až po plastickou chirurgii.

Každý rok je možné zlepšit zdraví milionům lidí, když se použijí orgány z mrtvých těl. Mrtvá těla jsou používána také na získání chirurgické praxe. Spousta jich jsou takřka rozřezány na jednotlivé orgány.

Dokument televize BBC v pořadu Horizon odhaluje, jak ve zdravotnictví vypukla takřka nenasytná poptávka po mrtvolách, nebo jen po částech těl. Mrtvoly se staly velkým byznysem. Mnohé jsou však prodávány za nejasných podmínek, přesto že měly být původně pohřbeny. Víte, jakou bude mít cenu vaše tělo, až zemřete? Kdo na ní ještě vydělá?
xRubriky
Odkazy
Měsíční archiv
Výběr tématu
Anketa

Nefunguje
Nefunguje video na této straně?
Pošli link
Ahoj, podívej se na zajímavé video
Po stlačení tlačítka "Pošli" nezapomeň vyplnit správnou e-mailovou adresu a pak odeslat.

Odkaz videa
Credits

webdesign 2006 - 2014 by TrendSpotter. Spotter.TV is independent, nonprofitable, noncommercial site. Only for education purposes in the Czech and Slovak republic. Strictly embedded content is based on public domain, or Standard YouTube license, or Creative Commons license, or Copyright, or custom licenses based on public video sites for shared content. All other brand names, product names, or trademarks belong to their respective holders. Other links and information may not be relevant to embedded media. Randomly displayed banners are not managed by Spotter.