xVybraná videa
x Půlhodinový dokument s podtitulem "nová fakta o starých tajemstvích" televize Russia Today se vrací k mnichovské dohodě z roku 1938, která ovlivnila životy Čechů i Sudetských Němců. Na současné situaci žijících lidí v obou národech představuje, že situace po válce určitě nebyla úplně jednoznačná.

Jednoznačně mi pouze vyplývá, že každá válka vždy zasáhne do života lidí, kteří s válkami a jejich strůjci nemají a nechtějí mít nic společného. Anglicky.
Související odkaz
Oživené pevnosti
xRubriky
Odkazy
Měsíční archiv
Výběr tématu
Anketa

Nefunguje
Nefunguje video na této straně?
Pošli link
Ahoj, podívej se na zajímavé video
Po stlačení tlačítka "Pošli" nezapomeň vyplnit správnou e-mailovou adresu a pak odeslat.

Odkaz videa
Credits

webdesign 2006 - 2014 by TrendSpotter. Spotter.TV is independent, nonprofitable, noncommercial site. Only for education purposes in the Czech and Slovak republic. Strictly embedded content is based on public domain, or Standard YouTube license, or Creative Commons license, or Copyright, or custom licenses based on public video sites for shared content. All other brand names, product names, or trademarks belong to their respective holders. Other links and information may not be relevant to embedded media. Randomly displayed banners are not managed by Spotter.