xVybraná videa
x čtvrtletní setkání Klubu Reformy.cz. Akce se zúčastnilo přes padesát členů klubu a hostů. Mezi hosty byli zástupci šesti politických stran (ODS, Svobodní, ČPS, Suverenita, DSZ, Monarchistická strana). Vedlejším produktem setkání klubu je vystoupení Daniela Estulina (klíčového řečníka) v úterý 11. ledna od 20:00 na ČT24 v pořadu Planeta země 2011.
Mise Reformy.cz o.s. představil (1)
Martin Košut Đ místopředseda Reformy.cz - Budoucnost uhlíkových daní a summitů (2,3,4,5)
Vítězslav Kremlík - Výhody státní suverenity a nízkých daní (5,6)
Petr Mach - Naše ideové spojence v zahraničí představil (7,8)
Vít Jedlička - Globální vláda s.r.o. historie a vize Nového světového řádu (9-19)
Daniel Estulin Đ investigativní novinář a spisovatel, který na pozvání skupiny EFD (předseda Nigel Farage) přednášel na toto téma v evropském parlamentu v červnu tohoto roku. Daniel je také autorem dvou světových bestsellerů "Skutečný příběh skupiny Bilderberg" a "Stínová vláda", které se prodaly v celkovém nákladu 5 mil. kusů
Související odkaz
xRubriky
Odkazy
Měsíční archiv
Výběr tématu
Anketa

Nefunguje
Nefunguje video na této straně?
Pošli link
Ahoj, podívej se na zajímavé video
Po stlačení tlačítka "Pošli" nezapomeň vyplnit správnou e-mailovou adresu a pak odeslat.

Odkaz videa
Credits

webdesign 2006 - 2014 by TrendSpotter. Spotter.TV is independent, nonprofitable, noncommercial site. Only for education purposes in the Czech and Slovak republic. Strictly embedded content is based on public domain, or Standard YouTube license, or Creative Commons license, or Copyright, or custom licenses based on public video sites for shared content. All other brand names, product names, or trademarks belong to their respective holders. Other links and information may not be relevant to embedded media. Randomly displayed banners are not managed by Spotter.