xVybraná videa
x Dokumentární film s českým dabingem o likvidaci následků havárie Černobylské jaderné elektrárny z 01:23:49 26.4.1986 ( pozn. čas pochází z výpisu řídícího počítače, jedná se o poslední zapsaný údaj).

Uvidíte návštěvu vnitřku sarkofágu, mnoho let po havárii jaderné elektrárny. Smutný obraz dvacetpět let staré události, která byla "pouhou civilní nehodou". Dodnes lidé umírají na přímé i nepřímé následky radiace a spadu. Místo bude nebezpečné ještě desetitisíce let. Žádné větší úspěchy v napravení škod zde nejsou. Vše se dá shrnout v duchu pouhého omezení stávajících a budoucích škod.
xRubriky
Odkazy
Měsíční archiv
Výběr tématu
Anketa

Nefunguje
Nefunguje video na této straně?
Pošli link
Ahoj, podívej se na zajímavé video
Po stlačení tlačítka "Pošli" nezapomeň vyplnit správnou e-mailovou adresu a pak odeslat.

Odkaz videa
Credits

webdesign 2006 - 2014 by TrendSpotter. Spotter.TV is independent, nonprofitable, noncommercial site. Only for education purposes in the Czech and Slovak republic. Strictly embedded content is based on public domain, or Standard YouTube license, or Creative Commons license, or Copyright, or custom licenses based on public video sites for shared content. All other brand names, product names, or trademarks belong to their respective holders. Other links and information may not be relevant to embedded media. Randomly displayed banners are not managed by Spotter.