xVybraná videa
x Dokumenty televize BBC s českým dabingem z šestidílné série Život v divočině. Každý díl je věnován jednomu typu prostředí. Objevuje rozmanitý a jedinečný život v divoké přírodě krajiny jihoamerického kontinentu. Je to země plná extrémů, rozkládající se od rovníku až téměř k Antarktidě, od tropických moří k zasněženým horským vrcholům. Jižní Amerika má největší světový říční systém, nejdelší pás pohoří, největší a nejbohatší deštné pralesy i nejsušší pouště. Tento úžasný svět nyní přichází i k vám! Povodí Amazonky je obrovské. Z jejího ústí plyne neuvěřitelná pětina říční vody na Zemi a tisíc mil proti proudu je řeka stále sedm mil široká. V tomto díle se seznámíte s životem adaptovaným na tento vodní svět.
Čekají vás unikátní záběry hřebenů And, či zatopeného amazonského pralesa. Divočina Jižní Ameriky je nejrozmanitějším kontinentem naší planety a každý nový pohled na ni člověka udivuje. Kde jinde naleznete nejsušší a nejdeštivější místo na zemi jen pár kilometrů od sebe. Seznam dílů: 1. Zapomenuté světy 2. Mohutná Amazonka 3. Laplatská nížina 4. Andy 5. Amazonská džungle 6. Pobřeží tučňáků
xRubriky
Odkazy
Měsíční archiv
Výběr tématu
Anketa

Credits

webdesign 2006 - 2014 by TrendSpotter. Spotter.TV is independent, nonprofitable, noncommercial site. Only for education purposes in the Czech and Slovak republic. Strictly embedded content is based on public domain, or Standard YouTube license, or Creative Commons license, or Copyright, or custom licenses based on public video sites for shared content. All other brand names, product names, or trademarks belong to their respective holders. Other links and information may not be relevant to embedded media. Randomly displayed banners are not managed by Spotter.