xVybraná videa
x Co si představujeme o budoucnosti lidstva a planety? V současné době jsme bombardováni obrazy globální změny klimatu, celosvětovým nedostatkem potravin a vody a katastrofickými válkami. Nebe na Zemi je video reportáž dokumentující práci permaculturisty Rico Zooka.

Rico odjel do nejsevernější části Indie ve stínu tyčících se hor Himaláje, aby se podíval na budoucnost svýma očima a zjistil, co permakultura může nabídnout lidstvu a planetě. Je ještě možné najít ráj na zemi, tady a teď? Sledujte a uvidíte.
xRubriky
Odkazy
Měsíční archiv
Výběr tématu
Anketa

Nefunguje
Nefunguje video na této straně?
Pošli link
Ahoj, podívej se na zajímavé video
Po stlačení tlačítka "Pošli" nezapomeň vyplnit správnou e-mailovou adresu a pak odeslat.

Odkaz videa
Credits

webdesign 2006 - 2014 by TrendSpotter. Spotter.TV is independent, nonprofitable, noncommercial site. Only for education purposes in the Czech and Slovak republic. Strictly embedded content is based on public domain, or Standard YouTube license, or Creative Commons license, or Copyright, or custom licenses based on public video sites for shared content. All other brand names, product names, or trademarks belong to their respective holders. Other links and information may not be relevant to embedded media. Randomly displayed banners are not managed by Spotter.