xVybraná videa
x Výběr z přednášek a rozhovorů s autorkou Naomi Wolf, známou od roku 1990 díky její feministické klasice "Beauty Myth", knize které je považována za jedno z nejdůležitějších děl 20. století. Naomi Wolf se zabývá svou novou knihu "The End of America", která je na seznamu bestsellerů vydavatelství New York Times. Kniha uvádí deset klasických kroků společných pro všechny diktatury - včetně diktatur Mussoliniho, Hitlera a Stalina. Je alarmující, dokazuje Naomi Wolf, že každý z těchto deseti kroků se dnes vyskytuje v Americe po 11. září 2001. Kniha je výzva k akci pro mladé a dotčené Američany a její veřejná vystoupení těsně uvozuje tuto důležitou diskusi.

photo credits: Author Naomi Wolf speaking at an event hosted by the NYC chapter of the National Lawyers Guild. The talk was held at the Brooklyn Law School. CC BY-SA 3.0 - Thomas Good
xRubriky
Odkazy
Měsíční archiv
Výběr tématu
Anketa

Nefunguje
Nefunguje video na této straně?
Pošli link
Ahoj, podívej se na zajímavé video
Po stlačení tlačítka "Pošli" nezapomeň vyplnit správnou e-mailovou adresu a pak odeslat.

Odkaz videa
Credits

webdesign 2006 - 2014 by TrendSpotter. Spotter.TV is independent, nonprofitable, noncommercial site. Only for education purposes in the Czech and Slovak republic. Strictly embedded content is based on public domain, or Standard YouTube license, or Creative Commons license, or Copyright, or custom licenses based on public video sites for shared content. All other brand names, product names, or trademarks belong to their respective holders. Other links and information may not be relevant to embedded media. Randomly displayed banners are not managed by Spotter.