xVybraná videa
text k videu
"Shifu Shi Delon" je doktorandem ve výzkumu na Institutu náboženství, vědy a sociálních studií, Shandong Univerzita v Číně, kde pracuje na své doktorandské práci PhD na téma: "XingQi DaoYinShu" (Taoistická věda o kosmicko-lidské energii). Je choreografem a dublérem bojových scén více hongkongských a hollywoodskch akčních filmů, nejčastěji společností Chow Brothers a Universal. Jako velkého příznivce Bruce Leeho ho lákaly zejména různé klasické příběhy.

Dnes se věnuje zejména šaolinskému čchi-kungu a šíření Tchaj-ťi-čchuan podle základů Šaolinu. Jeho terapeutická práce s energií v praxi je to nejpřesvědčivější a nejneuvěřitelnější co je možné u nás vidět. Ne příliš mnoho lidí ví, že Tchaj-ťi-čchuan "TaiJiQuan" je forma velmi starodávného cvičení Tao-jin-šu "TaoYinShu" (starého více než 2700 let). Existují vysoce meditativní strečinkové cvičení vnitřních šlach, vazů a vnitřních svalových vrstev.

Účelem je stimulovat naše nervová zakončení, zvláště 31 párů spinálních nervů uvnitř míchy. Jakmile se nabudila energie orgánů Čang-fu-dž'-čchi "ZangFuZhiQi" specifický Tu-na-kung "TuNaGong", pojmenovaný jako Jinový "Yin" technika, pak řídí tok Čchi "Qi" v těle uvnitř komplikované sítě akupunkturních drah. Klinické záznamy ukazují, že vědomý strečink a manipulační techniky Tao-jin-šu "TaoYinShu" dokáží rozehnat ledajaké psychologické a fyzické blokády podél 26 obratlů a zároveň umožňují cestovat většímu množství signálů z mozku dopředu a dozadu prostřednictvím neuronové dráhy.

Tímto způsobem dokáže Tchaj-ťi-čchuan "TaiJiQuan" naplno aktivovat kapacitu všech životně důležitých systémů uvnitř našeho těla s cílem dosáhnout lepšího zdraví a dlouhověkosti ...
x Dokument o světoznámém terapeutovi, učiteli a mistru bojových umění Shifu Shi Delon.
Související odkaz
xRubriky
Odkazy
Měsíční archiv
Výběr tématu
Anketa

Nefunguje
Nefunguje video na této straně?
Pošli link
Ahoj, podívej se na zajímavé video
Po stlačení tlačítka "Pošli" nezapomeň vyplnit správnou e-mailovou adresu a pak odeslat.

Odkaz videa
Credits

webdesign 2006 - 2014 by TrendSpotter. Spotter.TV is independent, nonprofitable, noncommercial site. Only for education purposes in the Czech and Slovak republic. Strictly embedded content is based on public domain, or Standard YouTube license, or Creative Commons license, or Copyright, or custom licenses based on public video sites for shared content. All other brand names, product names, or trademarks belong to their respective holders. Other links and information may not be relevant to embedded media. Randomly displayed banners are not managed by Spotter.