xVybraná videa
x Největší otázky, které si věda může kdy položit, jsou: odkud všechno v našem vesmíru přišlo? Jak to všechno začalo? Téměř sto let jsme se domnívali, že odpověď známe. Velkým třeskem před nějakými čtrnácti miliardami let. Nyní ale někteří vědci věří, že to opravdový začátek nebyl. Náš vesmír už mohl před tímto divokým okamžikem stvoření existovat.
B.B.C. vás zavede na ojedinělou cestu do neznáma. Budete moci prozkoumat omamný svět kosmických výbuchů a paralelních vesmírů a zjistíte, co se stalo před velkým třeskem.
Související odkaz
xRubriky
Odkazy
Měsíční archiv
Výběr tématu
Anketa

Nefunguje
Nefunguje video na této straně?
Pošli link
Ahoj, podívej se na zajímavé video
Po stlačení tlačítka "Pošli" nezapomeň vyplnit správnou e-mailovou adresu a pak odeslat.

Odkaz videa
Credits

webdesign 2006 - 2014 by TrendSpotter. Spotter.TV is independent, nonprofitable, noncommercial site. Only for education purposes in the Czech and Slovak republic. Strictly embedded content is based on public domain, or Standard YouTube license, or Creative Commons license, or Copyright, or custom licenses based on public video sites for shared content. All other brand names, product names, or trademarks belong to their respective holders. Other links and information may not be relevant to embedded media. Randomly displayed banners are not managed by Spotter.