Cofer Black

bývalý úředník CIA, který byl jmenován velvyslanec na velkém a koordinátor pro boj proti terorismu prezidentem Georgem W. Bushem, a vedl Úřad pro boj proti terorismu na americkém ministerstvu zahraničí až do jeho rezignace v roce 2004. Předtím Černá sloužila na ředitelství pro operace Centrální zpravodajská agentura (CIA) a ředitel CITského protiteroristického centra (CTC).

Dean Rusk

Státní sekretář Spojených států od 1961 do 1969 pod vedením prezidentů John F. KennedyLyndon B. Johnson.

Donald MacDougall

Skotský ekonom a státní úředník, který v šedesátých letech měl obrovský vliv na veřejnou politiku Spojeného království. V čele vládní ekonomické služby a od roku 1969 do roku 1973 působil jako hlavní ekonomický poradce kancelářských kanceláří Roy Jenkins, Iain MacLeod a Anthony Barber. V roce 2000 předpovídal, že měna euro nebude fungovat a že Pakt stability a růstu nebude prosazen.

E. Howard Hunt

Americký zpravodajský důstojník a autor 73 knih. Od roku 1949 do roku 1970 byl vyšetřovacím důstojníkem Centrální zpravodajské služby (CIA).

George Tenet

bývalý ředitel centrální zpravodajské služby pro Ústřední zpravodajskou službu Spojených států amerických Hrál klíčovou roli v dohlížení na zpravodajství za války v Iráku.

Ian Blair

britský policista v důchodu, který v letech 2005 až 2008 zastával funkci komisaře policie Metropolis, a byl nejvyšším důstojníkem v Metropolitní policejní službě.

Keith Alexander

sloužil jako ředitel agentury pro národní bezpečnost (DIRNSA), náčelníka centrální bezpečnostní služby (CHCSS) a velitel kybernetického velitelství Spojených států. Předtím působil jako náměstek náčelníka štábu, G-2, v americké armádě od roku 2003 do roku 2005.

Linda Tripp

bývalá americká státní úřednice, která se podílela na skandálu Moniky Lewinsky z roku 1998. Opatření Tripp v tajném zaznamenávání důvěrných telefonických hovorů Lewinsky o svém vztahu s prezidentem vyvolalo pocit s jejich vazbami na dřívější žalobu Jones v. Clinton a s odhalením obzvláště důvěrných podrobnosti. Tripp prohlašovala, že její motivy jsou čistě vlastenecké a že se dokázala vyhnout odposlechu výměnou za předání pásky.

Robert Rubin

Americký právník, bývalý člen kabinetu a výkonný bankovní úředník. Byl 70. tajemník ministerstva financí Spojených států během Clinton administrace. Před svou vládní službou strávil 26 let u společnosti Goldman Sachs a v letech 1990 až 1992 působil jako člen představenstva a spolupředseda.

Susan Rice

Americký státní úředník, který sloužil jako 24. poradce pro národní bezpečnost Spojených států od roku 2013 do roku 2017. Byla býval americkým diplomatem, kolegou z Brookings Institution a americkým velvyslancem Spojených národů. Posloužila jako zaměstnanec Rady pro národní bezpečnost a jako náměstka ministra pro africké záležitosti během druhého funkčního období prezidenta Billa Clintona.

Thomas E. Donilon

Americký právník a bývalý vládní úředník, který sloužil jako poradce pro národní bezpečnost v Obamově administrativě.