bývalý úředník CIAzpravodajská služba USA s vnějším polem působnosti (tj. špionážním) mající zároveň za úkol provádět po celém světě operace ve prospěch USA. More, který byl jmenován velvyslanec na velkém a koordinátor pro boj proti terorismu prezidentem Georgem W. Bushem, a vedl Úřad pro boj proti terorismu na americkém ministerstvu zahraničí až do jeho rezignace v roce 2004. Předtím Černá sloužila na ředitelství pro operace Centrální zpravodajská agentura (CIAzpravodajská služba USA s vnějším polem působnosti (tj. špionážním) mající zároveň za úkol provádět po celém světě operace ve prospěch USA. More) a ředitel CITského protiteroristického centra (CTC).
Archiv
Dean Rusk
Státní sekretář Spojených států od 1961 do 1969 pod vedením prezidentů John F. Kennedy35. prezident USA (1961–1963). Jde o jediného prezidenta v historii USA, který se hlásil ke katolické církvi. Dosud je i nejmladším zvoleným prezidentem (nejmladším prezidentem je Theodore Roosevelt, který nastoupil do úřadu ve 42 letech po atentátuna svého předchůdce). More a Lyndon B. Johnsondemokratický politik a 36. prezident Spojených států amerických. More.
Donald MacDougall
Skotský ekonom a státní úředník, který v šedesátých letech měl obrovský vliv na veřejnou politiku Spojeného království. V čele vládní ekonomické služby a od roku 1969 do roku 1973 působil jako hlavní ekonomický poradce kancelářských kanceláří Roy Jenkins, Iain MacLeod a Anthony Barber. V roce 2000 předpovídal, že měna euro nebude fungovat a že Pakt stability a růstu nebude prosazen.
E. Howard Hunt
George Tenet
bývalý ředitel centrální zpravodajské služby pro Ústřední zpravodajskou službu Spojených států amerických Hrál klíčovou roli v dohlížení na zpravodajství za války v Iráku.
Ian Blair
britský policista v důchodu, který v letech 2005 až 2008 zastával funkci komisaře policie Metropolis, a byl nejvyšším důstojníkem v Metropolitní policejní službě.
Keith Alexander
sloužil jako ředitel agentury pro národní bezpečnost (DIRNSA), náčelníka centrální bezpečnostní služby (CHCSS) a velitel kybernetického velitelství Spojených států. Předtím působil jako náměstek náčelníka štábu, G-2, v americké armádě od roku 2003 do roku 2005.
Linda Tripp
bývalá americká státní úřednice, která se podílela na skandálu Moniky Lewinsky z roku 1998. Opatření Tripp v tajném zaznamenávání důvěrných telefonických hovorů Lewinsky o svém vztahu s prezidentem vyvolalo pocit s jejich vazbami na dřívější žalobu Jones v. Clinton a s odhalením obzvláště důvěrných podrobnosti. Tripp prohlašovala, že její motivy jsou čistě vlastenecké a že se dokázala vyhnout odposlechu výměnou za předání pásky.
Robert Rubin
Americký právník, bývalý člen kabinetu a výkonný bankovní úředník. Byl 70. tajemník ministerstva financí Spojených států během Clinton administrace. Před svou vládní službou strávil 26 let u společnosti Goldman Sachsglobální investičně bankovní společnost, která podniká v cenných papírech, investičním bankovnictví, řízení investic a dalších finančních službách, zejména s institucionárními klienty. More a v letech 1990 až 1992 působil jako člen představenstva a spolupředseda.
Susan Rice
Americký státní úředník, který sloužil jako 24. poradce pro národní bezpečnost Spojených států od roku 2013 do roku 2017. Byla býval americkým diplomatem, kolegou z Brookings Institution a americkým velvyslancem Spojených národů. Posloužila jako zaměstnanec Rady pro národní bezpečnost a jako náměstka ministra pro africké záležitosti během druhého funkčního období prezidenta Billa Clintonaamerický demokratický politik, který byl v letech 1993–2001 v pořadí 42. prezidentem Spojených států, historicky druhým, jenž podstoupil proces impeachmentu , tedy odvolání z funkce. More.
Thomas E. Donilon
Americký právník a bývalý vládní úředník, který sloužil jako poradce pro národní bezpečnost v Obamově administrativě.